ul. Saperów 38 Wrocław
Pon - Ndz.: 8:00 - 21:00

Cennik

Koszt leczenia Esperalem

Wielu pacjentów zmagających się z problemem nałogu alkoholowego, który zdecydowali się na implementację leku Esperal zastanawiają się nad kosztem takiego rozwiązania. Koszt jednorazowego zabiegu zawierającego w sobie zarówno cenę leku Disulfiram(Esperal) jak i jego implementacji wynosi 600zł. Zabieg taki trwa przeważnie 20-30minut, i ze względu na użycie znieczulenia miejscowego jest całkowicie bezbolesny, a po zabiegu nie ma konieczności stosowania leków przeciwbólowych.

Czas działania leku Esperal

Działanie Esperalu to od 8 do 12miesięcy. W razie potrzeby zabieg można powtórzyć najwcześniej po 8 miesiącach. Koszt ponownej implementacji wszywki nie różni się od pierwszego tego typu zabiegu.

Esperal – cena wszywki alkoholowej

Cena wszywki może wydawać się wysoka, jednak ze względu na jej kompleksowe działanie, i specjalistyczną wiedzę wymaganą do jej implementacji jej cena nie jest wygórowana. Natomiast korzyści z zastosowania leczenia Esperalem mogą być nieocenione. Poradzenie sobie z nałogiem nie tylko pozwoli zaoszczędzić pieniądze wcześniej wydawane na alkohol, ale również na przykład powrócić do aktywności zawodowej.

Cennik:

  • Esperal 600zł (zawierająca lek Disulfiram [Esperal], oraz zabieg implantacji).