Kontakt

Leczenie uzależnienia alkoholowego Wrocław – skontaktuj się z nami

Jeśli zmagasz się z problemem nałogu alkoholowego i szukasz skutecznego rozwiązania trafiłeś w odpowiednie miejsce. Posiadamy 30 letnie doświadczenie w leczeniu nałogu alkoholowego przy pomocy wszywki Esperal. Skontaktuj się z nami już teraz!

Wszywki Esperal Wrocław – Kontakt telefoniczny i Mailowy

Dla naszych pacjentów oferujemy dogodne formy kontaktu, możecie Państwo skontaktować się z nami zarówno telefonicznie jak i poprzez kontakt mailowy. Naszym pacjentom zawsze oferujemy dyskrecję i profesjonalne, indywidualne podejście.

Terapia uzależnienia alkoholowego – dogodna lokalizacja w pobliżu centrum Wrocławia

Dzięki lokalizacji znajdującej się zaledwie niecałe 10min od ścisłego centrum Wrocławia znajdą nas Państwo bez problemu, a dojazd nie będzie problemem bez znaczenia czy skorzystają Państwo z samochodu, komunikacji miejskiej, czy innej formy transportu. W niedalekiej odległości znajdą również Państwo stację wypożyczenia rowerów miejskich, dzięki czemu w sezonie letnim mogą Państwo dotrzeć do nas również rowerem miejskim. Nasz gabinet znajduje się przy ulicy Saperów 38 we Wrocławiu(Borek).

KONTAKT TELEFONICZNY

Umów się na zabieg po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

LOKALIZACJA

Nasz gabinet znajduje się w dogodnej lokalizacji, niecałe 10 minut od centrum Wrocławia. Położony w dzielnicy Borek, tuż przy centrum handlowym Borek, gabinet jest łatwo osiągalny zarówno samochodem jak i komunikacją miejską.

KONTAKT ELEKTRONICZNY

Umów się na zabieg przez e-mail.

OPINIE PACJENTÓW

Opinie naszych pacjentów są dla nas najważniejsze.

Anna, Wrocław
Pacjent
 
Bardzo polecam Pana doktora. Pan doktor jest bardzo kompetentny, przeprowadził dokładny wywiad, bezboleśnie przeprowadził zabieg. Nadmienię, że pan doktor cechuje się bardzo wysoką kulturą osobistą.
Wojciech, Środa Śląska
Pacjent
 
W końcu dałem się przekonać na wszywkę – zabieg był przeprowadzony naprawdę profesjonalnie, lekarz wszystko wytłumaczył. Jestem szczęśliwy, że się zdecydowałem.